Izaberi kategoriju
  • Kvalitní umělé Poinsettie vánoční hvězdy jako živé a reálné na dotyk – barvy jsou opravdu velmi hezké, velký výběr barevných kombinací. Umělé květiny můžete použít jako dekoraci do bytu, kanceláře, ale i ve fotoateliérech, na fotografiích budou vypadat velmi dobře.
  • Umělá Poinsettia vánoční hvězda je jedním z našich nejprodávanějších produktů.
  • Umělé Poinsettie vánoční hvězdy nabízíme jako kytice, květiny do vázy a hlavy květu - vazbové květy.
  • Umělé hedvábné, látkové a sametové Poinsettie vánoční hvězdy jsou kvalitní s dlouhou životností. Stonky lze dobře ohnout a mají i pěkné listy.
  • Splní dekorační účel pro každou příležitost – Perfektní na svatební výzdobu, do vázy, do domu, na zahradu, na recepci, do kanceláře, restaurace i hotelu, ale například i jako vzpomínka na Vaše blízké či pro smuteční obřady. Vhodné jsou i jako dekorace na hřbitov a hrob.
  • Realistické kvalitní umělé Poinsettie vánoční hvězdy jsou vyrobeny z hedvábí, látky nebo sametu. Plastový stonek a listy vypadají přirozeně.
  • Materiál: hedvábná látka, plast, železný drát.
  • Velikost: dle specifikace v názvu.
  • Možnost použití: svatby, salóny, ložnice, parky, kanceláře, restaurace, hotely a jakékoli jiné místo, které chcete ozdobit. Využití najdou i při smutečních obřadech, jako vzpomínka na Vaše blízké i jako dekorace na hrob.
Brze informacije Popust -22% Novi proizvodi Velika nagrada Najbolja kvaliteta
Božićna zvijezda Poinsettia i bobice buket x7 40cm crvena umjetniBožićna zvijezda Poinsettia i bobice buket x7 40cm crvena umjetni

Božićna zvijezda Poinsettia i bobice buket x7 40cm crvena umjetni

Nije dostupno
27,80 kn 35,70 kn
boja Crvena
Material Plast, svila
Umjetno cvijeće poslužit će u ukrasnu svrhu za svaku prigodu - Savršeno za ukrase za vjenčanje, u vazi, u kući, u vrtu, na recepciji, u…
Brze informacije Novi proizvodi Najbolja kvaliteta
Božićna zvijezda Poinsettia buket x5 50cm bijeli umjetniBožićna zvijezda Poinsettia buket x5 50cm bijeli umjetni

Božićna zvijezda Poinsettia buket x5 50cm bijeli umjetni

Nije dostupno
54,78 kn
boja Bijela
Material Plast, svila
Umjetno cvijeće poslužit će u ukrasnu svrhu za svaku prigodu - Savršeno za ukrase za vjenčanje, u vazi, u kući, u vrtu, na recepciji, u…